niedziela, 6 marca 2011

3 Strzelanki na odstrzał

Chciałbym przedstawić Wam trzy godne pokazania strzelanki.
Będą to: Battlefield 3, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Crysis 2

Pierwsza z nich czyli Battlefield 3 to trzecia odsłona jednej z najbardziej znanych i cenionych gier wojennych. Gra korzysta z silnika Frostbite 2.0, który oferuje grafikę na bardzo dobrym poziomie oraz słynny system zniszczeń. Jedynym minusem tej gry jest to, że korzysta ona z bibliotek DirectX 11 co oznacza, że gra nie uruchomi się na starszych systemach operacyjnych np. Windows XP.
Wymagania sprzętowe: Nie Znane
Poniżej możecie zobaczyć filmik z tej gry:

Kolejna gra, czyli Crysis 2 to pierwszoosobowa strzelanka w której stajemy przeciwko hordom obcych najeźdźców. Stawką w tej potyczce są losy naszej planety. Twórcy gry dają nam do dyspozycji nanoskafander, który daje nam nadludzkie możliwości. Crysis 2 korzysta z silnika CryEngine 3, który oferuje nam grafikę na bardzo dobrym poziomie. Bardzo dużym plusem tej gry jest to, że możemy ją uruchomić pod Windowsem XP.
Wymagania sprzętowe: Pentium Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB, 9 GB HDD
Poniżej macie filmik z tej gry:Ostatnia gra to dobrze znany Wam już Call Of Duty: Modern Warfare 2. Gra ma już prawie dwa lata, ale jak na swój wiek oferuje nam grafike na bardzo dobrym poziomie. Jest to tytuł, który napewno zainteresuje graczy którzy nie mają najnowszego sprzętu, a chcieliby pograć w dobrą strzelankę. 
Call Of Duty: Modern Warfare 2 to szósta już część serii nazwanej Call Of Duty. Jest to kontynuacja czwartej części Call Of Duty, czyli Modern Warfare, w której twórcy gry rezygnują z czasów II wojny światowej i przenoszą nas do współczesności. 
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 3.2 GHz, karta grafiki 256 MB, 1 GB RAM, 12 GB HDD
Jak zwykle poniżej możecie zobaczyć dwa filmy przedstawiające tą gre:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz